نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اصلاحیه 25 ام برای من صفر است ، اما جو بایدن را آزار می دهد: دونالد ترامپ newkerala.com # 7526

[ad_1]

تگزاس ، 13 ژانویه: دونالد ترامپ ، رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده ، روز سه شنبه (به وقت محلی) گفت که اصلاحیه بیست و پنجم خطر او را تهدید می کند ، اما جو بایدن و دولت بایدن را پیگیری می کند. ترامپ در اولین حضور علنی خود پس از حمله طرفدارانش به پایتخت ، از دیوار مرزی مکزیک در آلامو ، تگزاس صحبت کرد.

ترامپ در ابتدای سخنرانی خود گفت: “… اصلاحیه 25 برای من خطر صفر است ، اما برای پیگیری جو بایدن و دولت بایدن باز خواهد گشت. تا زمانی که این عبارت ادامه یافت ، مراقب آنچه می خواهید باشید.”

سخنرانی رئیس جمهور پیش از رای گیری در کنگره است که تلاش می کند وی را به نقش خود در ناآرامی های هفته گذشته و نقض برجام ، که منجر به کشته شدن 5 نفر شد ، تحمیل کند. انتظار می رود مجلس نمایندگان روز چهارشنبه در مورد مقاله استیضاح رای گیری کند.

وی ادامه داد: “تقلب در استیضاح ادامه بزرگترین و وحشیانه ترین شکار جادوگر در تاریخ کشور ما است و باعث خشم و تفرقه و درد بسیار بزرگتر از آنچه مردم تصور می کنند می شود ، که برای ایالات متحده بسیار خطرناک است.” به خصوص در این زمان بسیار حساس “، وی افزود.

روز دوشنبه ، جمهوری خواهان در مجلس نمایندگان ایالات متحده از درخواست دموکرات ها برای تصویب قطعنامه قطعنامه خواستار مایک پنس معاون رئیس جمهور برای ارجاع به متمم بیست و پنجم جلوگیری کردند.

رئیس جمهور در مورد شورش های کاپیتول گفت: “میلیون ها نفر روز چهارشنبه شاهد هجوم جمعیت به کاپیتول و شکستن سالن های دولتی بودند. همانطور که من در طول دولت خود به طور مداوم گفته ام ، ما معتقد به احترام به تاریخ و سنت های آمریکا هستیم ، آنها را از بین نمی بریم. ما به حکومت قانون اعتقاد داریم ، نه خشونت یا شورش. “

رئیس جمهور که برای بررسی کار بر روی دیوار دیوار مرزی خود به اینجا آمده است ، گفت: “آزادی بیان مانند هرگز مورد حمله قرار گرفته است.”

چند روز قبل ، ترامپ به طور دائمی توسط توئیتر ممنوع شد ، این حساب پس از سخنرانی هفته گذشته خود ، که منجر به خشونت در پایتخت شد ، حساب او را برای همیشه بسته کرد سایر غول های شبکه های اجتماعی مانند فیس بوک نیز اعلام کردند که این برنامه به مدت نامحدود از سیستم عامل به حالت تعلیق درآمده است.

همانطور که موفقیت خود را در طی بیماری همه گیر COVID-19 برجسته می کرد ، گفت: “اکنون زمان بهبود ملت است.”

وی در سخنرانی خود از مقامات پلیس و مهاجرت به دلیل بخشی از “داستان موفقیت باورنکردنی” تشکر کرد زیرا در مورد قول خود برای ساخت دیوار مرزی 450 مایل در تگزاس صحبت کرد.

وی گفت: “در هر منطقه که دیوار ساخته ایم ، گذرگاه ها به شدت سقوط کرده اند … در دره ریو گراند ، تقاطع ها تقریباً 80٪ کاهش یافته است ، در آریزونا ، ورودی های غیرقانونی 90٪ کاهش یافته است.”

ترامپ پیش از اظهارات خود پلاک “دونالد ترامپ” را که در پایین مرز آمریکا و مکزیک نصب شده بود ، امضا کرد. واشنگتن پست گزارش داد ، او برای ماموریت و حفاظت از مرز با ماموران محلی دور دیوار رفت.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *