نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اشوین می خندد در حالی که ویهاری به مادربزرگ سوپریو هجی کردن نام خود می گوید newkerala.com # 7803

[ad_1]


سیدنی [Australia]، 13 ژانویه: راویچندران اشوین ، بازیکن باتجربه و غیر چرخنده ، پس از اینکه هانوما ویهاری ، چاقوکار ، به بابول سوپریو ، سیاستمدار تبدیل شد ، یادآوری کرد که نام او Vihari نوشته شده است نه Bihari ، خندید. ویهاری ، که در یک سری آزمایشهای ادامه دار علیه استرالیا ، یک قطعه لاغر را تجربه کرد ، همچنان که 161 توپ را به دست آورد و با اشوین همراه شد تا به پیروزی استرالیا در سومین آزمایش کریکت در سرزمین سیدنی دست یابد ، به نشان دادن قدرت و مبارزه با خفاش ادامه داد.

اما سوپریو از ضربات ویهاری راضی نبود و انتقاد از ضربه زن راستگر را به دلیل کندی در روز پنجم انجام داد. در حالی که ادعا می کرد که ضرب و شتم هر فرصتی را برای پیروزی در آزمون سوم هند از بین برده است ، او به جای “Vihari” نوشت “Hanuma Bihari”.

ویهاری دو روز پس از قهرمانی ، اشتباه تایپی سوپریو را به نام خود تصحیح كرد و تمرین با خفاش راست دست ، اشوین را از هم جدا كرد.

ویهاری در پاسخ به سوپریو در توییتر نوشت: “* Hanuma Vihari.”

ویهاری در روز پنجم آزمون سوم با پارگی درجه 2 شکسته شده بود. در صحبت با ANI ، منابعی از مدیریت تیم فاش کردند که گزارش اسکن موجود است و ویهاری دارای پارگی درجه 2 است که نه تنها او را از بازی نهایی کنار نمی گذارد ، بلکه او را در مورد مسابقات انگلیس دچار تردید می کند.

بهبودی کامل وی از پارگی درجه 2 معمولاً 3 تا 6 هفته طول می کشد. “گزارشات اسکن وی درج شده و یک قطره پارگی درجه 2 دارد ، این بدان معناست که پسر حدود 3 ساعت با درد سوزش مورد ضرب و شتم قرار گرفته است. که او در آنجا ایستاده و مانند یک قهرمان واقعی قلعه را در دست دارد. “

در حالی که مشکل عضله همسترینگ ویهاری قابل توجه بود ، بسیاری از مردم نمی دانستند که حتی صبح روز دوشنبه نیز اشوین دچار مشکل شد. این موضوع بعداً توسط همسرش پریتی در شبکه های اجتماعی فاش شد.

“این مرد شب گذشته با سوزن سوزن شدن وحشتناک در پشت و دردی باورنکردنی به رختخواب رفت. امروز صبح که از خواب بیدار شد نمی توانست از جای خود بلند شود. او نمی توانست خم شود و بندهای کفش خود را ببندد. من از آنچه @ ashwinravi99 امروز بارگیری شد “، وی پس از پیروزی در توییت خود نوشت.

حمله هند قبلاً محمد شامی – یک بازو شکسته – و امش یداو – یک مصدومیت از ناحیه گوساله – را در طی این سری از دست داده و با سطح 1-1 ، کاپیتان آجینکیا رهانه امیدوار است که سرعت بالای جاسپر بومرا باشد به موقع برای بازی نهایی که از جمعه شروع می شود.

هنگامی که ویهاری هجی کردن نام خود را به بابل سوپریو می گوید ، اشوین می خندد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *