نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اسپری اژدها محموله SpaceX با کلیدهای علمی ، موش صحرایی newkerala.com # 7634

[ad_1]


واشنگتن ، 13 ژانویه: یک فضاپیمای مدرن SpaceX Dragon با موفقیت از ایستگاه فضایی بین المللی (ISS) جدا شد و صبح روز پنجشنبه با آزمایش های مهم علمی ، از جمله موش ها ، قصد پاشیدن زمین را داشت. این اولین جدا شدن یک کشتی باری تجاری آمریکایی از آداپتور اتصال بین المللی در بندر ایستگاه به ماژول هارمونی است.

فضاپیمای باری قبلی Dragon با استفاده از ایستگاه رباتیک Canadarm2 متصل و از ایستگاه فضایی خارج شد.

در بیانیه ناسا آمده است: “اژدها هل دهنده های خود را برای حرکت فاصله ایمن از ایستگاه فضایی طی 36 ساعت آینده پرتاب خواهد کرد. اژدها در سال 1937 EST برای شروع مجدد ورود به جو زمین ، یک مضراب را می سوزاند.”

“انتظار می رفت که اژدها در حوالی 827 EST (حدود ساعت 7 صبح به وقت هند پنجشنبه) در غرب تامپا در سواحل فلوریدا منفجر شود.

کپسول بار Dragon به روز شده که برای این مأموریت استفاده شده دارای دو برابر قفل در دسترس با کپسول های قبلی است که باعث می شود تحقیقات قابل توجهی بتواند به زمین بازگردد.

Dragon در 6 دسامبر با موشک SpaceX Falcon 9 از مجموعه پرتاب 39A در مرکز فضایی کندی ناسا در فلوریدا به فضا پرتاب شد ، کمی بیش از 24 ساعت بعد به ایستگاه رسید و به اولین لنگرگاه مستقل یک فضاپیمای آمریکایی برای تحویل بار دست یافت.

این فضاپیما بیش از 6400 پوند سخت افزار ، تحقیقات تحقیقاتی و لوازم خدمه تحویل داده است.

آزمایش های فضایی شامل قلب کاردینال است ، که با استفاده از بافت قلب مهندسی شده سه بعدی ، نوعی تراشه بافتی ، چگونگی تأثیر جاذبه بر سلولهای قلبی عروقی را در سطح سلولی و بافت بررسی می کند.

“مطالعه جوندگان -23” شامل بازگشت موش های زنده است. این آزمایش عملکرد عروق ، وریدها و ساختارهای لنفاوی چشم و تغییرات شبکیه را قبل و بعد از پرواز فضایی بررسی می کند.

هدف این است که مشخص کنیم آیا این تغییرات عملکرد بینایی را مختل می کنند یا خیر.

سر اسپری اژدها محموله SpaceX با موشهای کلیدی علمی

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *