نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اسمیت شلوار را در آزمون SCG از بین نمی برد: Paine newkerala.com # 6977سیدنی ، 12 ژانویه: تیم پین کاپیتان استرالیایی می گوید استیو اسمیت در پنجمین روز از آزمایش سوم در میدان کریکت سیدنی محافظ ریشاب پانت را برکنار نکرد و این عمل را یکی از عجایب بی ضرر بتسمن پیشرو استرالیا توصیف کرد.
پین گفت اسمیت از نحوه به تصویر کشیدن عمل خود ناامید شده است.

روز دوشنبه ، یک دوربین نظارتی استامپ استار استرالیایی را گرفت و تلاش کرد تا مدافع پانت را با کفش پاک کند.

پین روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی گفت: “من در مورد این موضوع با استیو صحبت کردم و می دانم که او واقعاً از نحوه اتفاق ناامید شده است.”

“اگر بازی استیو اسمیت را در بازی کریکت تست تماشا می کنید ، کاری است که او هر بازی پنج یا شش بار در روز انجام می دهد. او همیشه در لبه های پارچه ایستاده و در سایه wadding می کند ، زیرا ما می دانیم تعداد زیادی از استیو وجود دارد اسمیت چرخ می زند ، بنابراین یکی از آنها این است که او همیشه شن و ماسه را مشخص می کند.

وی افزود: “او (اسمیت) مطمئنا دروازه بان را تغییر نداد و تصور كنید كه اگر این كار را می كرد ، آن وقت بازیکنان هند كمی بوی تعفن می گرفتند (در آن زمان).”

کاپیتان استرالیا ، که خود از گفتگوهای خود با راویچندران اشوین انتقاد کرد ، گفت که او اغلب در جریان بازی های سپر شفیلد ، اسمیت را تماشا کرده است.

“این چیزی است که من بارها دیده ام استیو در بازی های آزمایشی شیلد و بازی هایی که با او انجام داده ام. وقتی در زمین است ، دوست دارد به جایی که می زند برود و نحوه رفتن را تجسم کند. بازی کن.” گفت پین.

“دیروز دیدم که او در جایی که می خواست لیون (ناتان لیون) توپ را پاس دهد ، چند شوت چپ شلیک کرد.

“هیچ راهی در دنیا وجود ندارد ، او در تلاش بود تا نگهبان Rishab Pant یا چیز دیگری را تغییر دهد. آیا این فقط یکی از کارهایی است که اسمیتی انجام می دهد؟ یکی از رفتارهای او ، مانند اینکه من گفتم او کارهای زیادی انجام می دهد ، او ماسه را علامت گذاری کرد و او به هیچ وجه او قصد نداشت سعی کند نگهبان را عوض کند یا چنین کارهایی را انجام دهد. “

در حال حاضر ، این سری چهار بازی با نتیجه 1-1 مساوی است و آخرین آزمایش باید از روز جمعه در The Gabba در بریزبن آغاز شود.

اسمیت محافظان پانت را در SCG Test: Paine حذف نکرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *