نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اسمیت شلوار را در آزمون SCG از بین نمی برد: Paine newkerala.com # 6977

[ad_1]


سیدنی ، 12 ژانویه: تیم پین کاپیتان استرالیایی می گوید استیو اسمیت در پنجمین روز از آزمایش سوم در میدان کریکت سیدنی محافظ ریشاب پانت را برکنار نکرد و این عمل را یکی از عجایب بی ضرر بتسمن پیشرو استرالیا توصیف کرد.
پین گفت اسمیت از نحوه به تصویر کشیدن عمل خود ناامید شده است.

روز دوشنبه ، یک دوربین نظارتی استامپ استار استرالیایی را گرفت و تلاش کرد تا مدافع پانت را با کفش پاک کند.

پین روز سه شنبه در یک کنفرانس مطبوعاتی مجازی گفت: “من در مورد این موضوع با استیو صحبت کردم و می دانم که او واقعاً از نحوه اتفاق ناامید شده است.”

“اگر بازی استیو اسمیت را در بازی کریکت تست تماشا می کنید ، کاری است که او هر بازی پنج یا شش بار در روز انجام می دهد. او همیشه در لبه های پارچه ایستاده و در سایه wadding می کند ، زیرا ما می دانیم تعداد زیادی از استیو وجود دارد اسمیت چرخ می زند ، بنابراین یکی از آنها این است که او همیشه شن و ماسه را مشخص می کند.

وی افزود: “او (اسمیت) مطمئنا دروازه بان را تغییر نداد و تصور كنید كه اگر این كار را می كرد ، آن وقت بازیکنان هند كمی بوی تعفن می گرفتند (در آن زمان).”

کاپیتان استرالیا ، که خود از گفتگوهای خود با راویچندران اشوین انتقاد کرد ، گفت که او اغلب در جریان بازی های سپر شفیلد ، اسمیت را تماشا کرده است.

“این چیزی است که من بارها دیده ام استیو در بازی های آزمایشی شیلد و بازی هایی که با او انجام داده ام. وقتی در زمین است ، دوست دارد به جایی که می زند برود و نحوه رفتن را تجسم کند. بازی کن.” گفت پین.

“دیروز دیدم که او در جایی که می خواست لیون (ناتان لیون) توپ را پاس دهد ، چند شوت چپ شلیک کرد.

“هیچ راهی در دنیا وجود ندارد ، او در تلاش بود تا نگهبان Rishab Pant یا چیز دیگری را تغییر دهد. آیا این فقط یکی از کارهایی است که اسمیتی انجام می دهد؟ یکی از رفتارهای او ، مانند اینکه من گفتم او کارهای زیادی انجام می دهد ، او ماسه را علامت گذاری کرد و او به هیچ وجه او قصد نداشت سعی کند نگهبان را عوض کند یا چنین کارهایی را انجام دهد. “

در حال حاضر ، این سری چهار بازی با نتیجه 1-1 مساوی است و آخرین آزمایش باید از روز جمعه در The Gabba در بریزبن آغاز شود.

اسمیت محافظان پانت را در SCG Test: Paine حذف نکرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *