نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

از مزارع غبارآلود در سالم تا گبا بالا newkerala.com # 11605

[ad_1]


دهلی نو ، 19 ژانویه: بولینگ Pace T Natarajan در برابر او هر فرصتی برای رشد داشت. خانواده وی به سرپرستی پدری که برای امرار معاش کار می کرد و مادری که سوله کنار جاده را اداره می کرد ، پول کمی داشتند و خانه او تلویزیونی برای تماشای کریکت و گذراندن دروس اولیه نداشت. اما یک چیز وجود داشت که او در حومه گرد و خاکی اطراف سالم در تامیل نادو هنگام بازی کریکت تنیس انتخاب کرده بود: توانایی سریع بولینگ. “من حتی او را یک پیش زمینه متوسط ​​نمی نامم. او از فقر ناشی می شود. در سالهای اولیه زندگی خود ، او یک کریکت ساده با یک توپ تنیس در یک روستا بازی کرد ، در وسط هیچ کجا در زمین های کوچک و غبارآلود در روستاهای کوچک. او حتی تلویزیون برای تماشای مسابقات کریکت ندارد. “راماسوامی ، دبیر انجمن کریکت تامیل نادو (TNCA) به IANS RS گفت.

راماسوامی نزدیک به یک دهه است که ناتراجان را می شناسد ، زیرا او همچنین دبیر بدن کریکت سالم بود.

در اوایل سال 2009 ، ناتاراجان به روستای خود آمد ، جایی که برخی افراد را پیدا کرد که کریکت بازی می کنند. او پیشنهاد خرید داد. در آن زمان او تورنمنت های روستایی را بازی می کرد ، که پول اندکی به عنوان جایزه ارائه می داد.

“یک آقایی ، جیاپراکش ، بود که او را در حال بولینگ تماشا می کرد و پتانسیل را می دید ، و او را به شهر آورد. او را برای شهرستان سالم صدا کرد. سپس برای اولین بار با توپ کریکت توپ را خم کرد. ما او را برای کریکت در منطقه انتخاب کردیم.” گفت راماسوامی.

در سال 2010 ، وی به انتخاب تیم های زیر 22 سال در شهرستان سالم آمد. این مرحله بود. این بازیکن چپ دست پس از کریکت در لیگ در سالم به چنای نقل مکان کرد و از سال 2011 در لیگ چهارم بازی را شروع کرد. یک سال بعد به لیگ دسته دوم رفت و سپس به عنوان نماینده تیم ملی در تورنمنت هایی مانند تورنمنت بوچی شروع به کار کرد. بابا ، که برای دولت محاسبه می شود.

ناتارایان اولین بازی خود را در جام رنجی در سال 2015 انجام داد ، رویدادی که قرار بود جشن گرفته شود. با این حال ، او به دلیل اقدامات مشکوک در بازی احضار شد و مجبور شد برای کارهای خود بازگردد.

با این حال ، لیگ برتر تامیل نادو او را در کانون توجهات قرار داد. او همان فضای رختکن همان اشوین بین المللی هند در لیگ T20 را دارد.

از آنجا IPL و تیم هندی به استرالیا رفتند و در آنجا در 44 روز اولین بازی بین المللی خود را در همه قالب ها انجام دادند ، کاری که هیچ هندی قبلاً انجام نداده بود. به دلیل قرنطینه و غیبت طولانی در خانواده ، وی هنوز دخترش را که در جریان لیگ برتر هند به دنیا آمده را ندیده است.

برخلاف دیگر سالن های بولینگ که پس از گرفتن بند به احساسات خود خسته می شوند ، ناتاراجان هیچ احساسی از احساسات نمی دهد.

ناتاراجان در هنگام IPL درمورد این موضوع توسط مورالی کارتیک در یک مصاحبه تلویزیونی پرسید: “من جشن نمی گیرم.

راموسوامی گفت: “من او را در 8-9 سال گذشته اینگونه دیده ام.”

ناتاراجان: از مزارع غبارآلود در سالم تا بلندی گبا

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *