نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ارتش لبنان جزئیات انفجار مخزن گاز که منجر به کشته شدن نزدیک به 100 نفر شد را فاش کرد

[ad_1]

صبح 15 اوت (به وقت هانوی) ، یک تانکر گاز در منطقه عکار در شمال لبنان منفجر شد. بر اساس بیانیه صلیب سرخ لبنان در توییتر ، در این حادثه دست کم 20 نفر کشته و 79 نفر زخمی شدند.

no-xe-bon-xang-dau-lebanon.jpg
نیروهای دفاع غیرنظامی و سربازان محل انفجار یک تانکر گاز در منطقه آکار در شمال لبنان را بررسی می کنند

بر اساس آخرین اطلاعات ارتش لبنان ، ارتش این کشور مخزن سوخت قبلی را توزیع کرده است تا بنزین بین مردم توزیع شود. ارتش لبنان می گوید تحقیقات درباره این حادثه را آغاز کرده است.

بر اساس این گزارش ، ارتش لبنان پسر صاحب مخزن گاز را بازداشت کرده است.

پیش از این ارتش لبنان اعلام کرده بود که وارد پمپ بنزین های بسته شده و تمام بنزین ذخیره شده را توقیف می کند و پس از آن بلافاصله آن را به صورت رایگان بین مردم توزیع می کند. با این حال ، همانطور که گزارش شد ، این اتفاق ناخوشایند رخ داد

بحران سوخت در ماه های اخیر در لبنان تشدید شده است. حسن دیاب ، نخست وزیر لبنان ، واردات بنزین به این کشور را در پایان ماه ژوئن با نرخ جدید ارز ، سه برابر بیشتر از قبل مجاز کرد.

ریاض سلام ، رئیس بانک مرکزی لبنان در 11 اوت گفت که هیچ شانسی برای یارانه دادن به قیمت سوخت وجود ندارد. بنابراین ، قیمت بنزین به احتمال زیاد افزایش می یابد. به دلیل کمبود بنزین ، پمپ بنزین های داخلی فقط تا ظهر کار می کنند و هر خودرو بیش از 25 لیتر نمی فروشند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *