نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

ادعاها علیه بار مطلق زباله های اسمیت: Langer newkerala.com # 7537

[ad_1]

بریزبن ، 13 ژانویه: جاستین لانگر ، سرمربی استرالیا ، اتهامات علیه استیو اسمیت مبنی بر حذف علائم امنیتی ریشاب پانت در آزمایش سوم علیه هند را “بار مطلق زباله” توصیف کرده است. اسمیت در حالیکه استرالیا تلاش زیادی برای خلاصی از دروازه بان جناح چپ داشت که به ضدحمله رفت ، در حالیکه استرالیا سعی در خلاص شدن از دست دروازه بان جناح چپ داشت ، در حالیکه استرالیا تلاش زیادی برای خلاص شدن از دست دروازهبان چپ می کرد ، روی یک کنده گیر دوربین گرفتار شد.

مقاومت هند و پانت ، استرالیایی ها را مجبور به اقدام ناامیدکننده ای کرد ، از جمله اسمیت نگهبان را برکنار کرد و کاپیتان تیم پین در همانجا با راویچندران اشوین گپ زد. با این حال ، لانگر از اسمیت و پین حمایت کرد.

“من به معنای واقعی کلمه نمی توانم برخی از زباله هایی را که در مورد استیو اسمیت خوانده ام باور کنم. این یک بار کاملاً زباله است. اگر کسی استیو اسمیت را بشناسد – او کمی عجیب است ، کارهای عجیب و غریب انجام می دهد. ما در مورد این چند مورد اخیر خندیده ایم لانگر هنگام صحبت با رسانه ها هنگام تعامل مجازی صبح چهارشنبه گفت: “من درمورد عموم در مورد آن صحبت کردم و در خلوت در مورد آن صحبت کردم ، این کمی عجیب است. آنچه اسمیت در برابر کار انجام می دهد ، در بیشتر بازی ها انجام می دهد.”

“هر کسی که تصور کند در یک میلی ثانیه کار ناخوشایندی انجام داده است دور از خط است. کاملا آنلاین نیست. این بند خیلی صاف بود … مثل بتن بود. برای تورفتگی چین به سنبله های 15 اینچی نیاز دارید. “

ناتان لیون ، نفت ، همچنین از اسمیت دفاع کرد و گفت که او از روش پریدن مردم به پشت دومی ناامید شده است.

“واضح است که ما با او صحبت کرده ایم. ما با هم در حباب هستیم. من هر روز او را می بینم. اما من از نحوه پریدن همه به پشت او بسیار ناامید هستم. او 80 مسابقه نزدیک برگزار کرد و هر مسابقه آزمایشی را انجام داد. لیون به مطبوعات دیگری گفت: “صادقانه بگویم ، من این کار را در هر بازی آزمایشی انجام می دادم. هیچ مشکلی وجود ندارد.”

“اسمیتی عاشق ضرب و شتم است. همه ما این را می دانیم. و حتی می دانیم که حتی اگر در بقیه بازی های آزمایشی حضور نداشتیم ، او هنوز به پنبه فکر می کند. او این کار را برای کمک به من انجام می دهد. من به دنبال گرفتن توپ هستم. چقدر سریع باید به آن افسار امیدوار باشم؟ همه چیز در مورد مکالمه است. خوب پیش می رود. او در رختکن استرالیا از حمایت همه برخوردار شده است. ما واقعاً از هر کسی که بیرون می آید و در مورد اسمیت چیزهایی می گوید ناامید شده ایم هیچ یک از اینها درست نیست. “

لانگر افزود كه اسمیت اطمینان حاصل كرده است كه پس از بازگشت از رسوایی تثبیت توپ ، خفاش صحبت كرده است

“به طور جدی ، من فکر کردم که این کاملا مسخره است. در چند سال گذشته از زمان بازگشتش ، او در زمین و خارج از زمین نمونه بوده است. او خفاش خود را برای صحبت گذاشته است ، مانند همه در انگلیس مورد آزار قرار گرفته است ، اما او به لبخند خود ادامه دهید و اجازه دهید باشگاه او صحبت کند. به من استراحت دهید. “

افتتاح کننده سابق استرالیا ، که پس از یک رسوایی ثابت کردن توپ ، دارن لمان را به عنوان مربی انتخاب کرد و شروع به ایجاد تغییر در تیم کاپیتان کرد ، پس از گرفتار شدن گفتگوی جعبه بتسمان با اشوین بر روی میکروفون و تبدیل شدن به یک کنده ، از کاپیتان تیم پشتیبانی کرد. در موضوع جنجال در رسانه های جمعی و همچنین در رسانه های اجتماعی.

“شما نمی دانید که من چقدر به تیم پین ایمان دارم. او بهترین روز خود را نداشت ، بدون شک در این مورد. پس از سه سال ، او به سختی موی خود را در جای خود باقی گذاشت. او به عنوان یک کاپیتان استرالیا در هر کاری استثنایی بود. او یک ناامید کننده داشت روز ، مطمئناً باید آن را پایین بیاوریم. اما یک بار که بگوییم وقتی استانداردی را به همان اندازه که در بالا هستی تعیین می کنی ، مثل ما ، می فهمیم که وقتی کمتر از آن شود ، مورد انتقاد قرار می گیریم. اما تیم پین رهبر برجسته ای است و لانگر گفت: “مدتی است که وجود دارد. بنابراین او از حمایت 100 درصدی من برخوردار است.”

با دویدن 1-1 ، دو تیم اکنون در آزمایش نهایی که جمعه در گابا آغاز می شود به مصاف یکدیگر می روند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *