نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اختلاف نظر مقدار زیادی املاک و مستغلات مغزی را می گیرد newkerala.com # 7745

[ad_1]


واشنگتن ، 13 ژانویه: محققان ییل روشی ابداع کرده اند تا همزمان با بحث و گفتگو ، به مغز دو نفر نگاه کنند. آنچه آنها یافتند کسی را که درگیر اختلافات سیاسی یا اجتماعی شده است متعجب نخواهد کرد.

وقتی دو نفر توافق می کنند ، مغز آنها یک فعالیت همزمان متمرکز بر مناطق حسی مغز را نشان می دهد. با این حال ، هنگامی که آنها اختلاف نظر دارند ، بسیاری از مناطق دیگر مغز که درگیر عملکردهای شناختی بالاتری هستند ، بسیج می شوند زیرا هر یک از افراد با استدلال گروه تحقیق دیگری به رهبری ییل مبارزه می کنند ، گزارش داد که علوم اعصاب علوم پزشکی در 13 ژانویه انجام شده است.

نویسنده ارشد جوی هیرش ، استاد روانپزشکی در الیزابت مایرز و هاوس جیمسون و استاد پزشکی مقایسه ای و عصب شناسی می گوید: “تمام مغز ما شبکه ای برای پردازش اجتماعی است.”

هیرش افزود: “با این حال ، فقط بیش از موافقت نیاز به املاک و مستغلات دارد.”

برای این مطالعه ، محققان دانشگاه ییل و دانشگاه لندن 38 بزرگسال را استخدام کردند که از آنها خواسته شد بگویند که آیا آنها با یک سری ادعاها مانند “ازدواج همجنسگرایان یک حق مدنی است” یا “ماری جوانا باید قانونی شود” موافق هستند یا مخالف. “

محققان پس از تطبیق جفتها بر اساس پاسخهایشان ، از فناوری تصویربرداری موسوم به طیف سنجی مادون قرمز عملکردی برای ثبت فعالیت مغز آنها در حالی که در بحثهای رو در رو شرکت می کردند ، استفاده کردند.

هنگامی که افراد موافقت می کردند ، فعالیت مغز هماهنگ بود و تمرکز آن بر روی مناطق حسی مغز مانند سیستم بینایی بود که احتمالاً در پاسخ به سیگنال های اجتماعی شریک زندگی آنها بود.

در طی بحث و جدال ، این مناطق از مغز فعالیت کمتری داشتند. در همین حال ، فعالیت در لوب های پیشانی مغز ، محل عملکردهای اجرایی سطح بالاتر ، افزایش یافته است.

هیرش گفت: “در موافقت مغز هماهنگی وجود دارد. اما وقتی اختلاف نظر داریم ، ارتباط عصبی قطع می شود.”

هیرش گفت ، درک نحوه کار مغز ما در حالی که ما مخالف یا موافق هستیم ، به ویژه در یک فضای سیاسی دو قطبی حائز اهمیت است.

در مقابل ، وی گفت ، دو مغز بسیاری از منابع عاطفی و شناختی را درگیر می کند “مانند یک ارکستر سمفونیک که موسیقی های مختلفی را پخش می کند.”

در توافق ، “مشارکت شناختی کمتر و تعامل اجتماعی بیشتری بین مغز سخنرانان ، مانند یک دوئت موسیقی وجود دارد.”

اختلاف نظر املاک مغزی زیادی را می گیرد

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *