نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اتهامات کیفری قانونگذارانی که به شورشهای کاپیتول کمک کرده اند: Pelosi newkerala.com # 9700

[ad_1]


واشنگتن ، 16 ژانویه: نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان ایالات متحده ، پیشنهاد می کند هر قانونی که در حمله به پایتخت در 6 ژانویه به واشنگتن کمک کرده باشد ، باید تحت پیگرد قانونی قرار گیرد. وب سایت The Pel’s Pelosi روز جمعه در كاپیتول به خبرنگاران گفت: “ما باید به یكدیگر اعتماد كنیم ، باید به افرادی كه ما را به اینجا فرستاده اند احترام بگذاریم. ما همچنین باید حقیقت داشته باشیم و به آن پرداخته خواهد شد.”

وی افزود: “اگر واقعاً مشخص شود كه اعضای كنگره در این قیام شركت داشته اند ، در صورت كمك و حمایت از این جنایت ، لازم است برای پیگرد قانونی آن در خارج از كنگره اقدام شود.”

سخنرانی پلوسی در حالی بود که چندین دموکرات قبلاً ظن خود را مبنی بر اینکه برخی جمهوری خواهان قبل از هرج و مرج به شورشیان کمک کرده اند ابراز داشتند.

روز چهارشنبه ، گروه هیل نوشت: گروهی از دموکراتها نامه ای به رئیس پلیس کاپیتول و گروهبانهای وظیفه در هر دو اتاق نوشتند و خواستار تحقیقات در مورد “رفتار مشکوک و دسترسی” شدند که توسط برخی از جمهوری خواهان در 5 ژانویه ، یک روز قبل از حمله به کاپیتول تسهیل شد ، .

“به نظر می رسد اعضای گروهی که به کاپیتول حمله کردند ، اطلاعات جزئی غیرمعمولی از چیدمان مجموعه کاپیتول داشتند. حضور این گروه ها در مجموعه کاپیتول واقعاً مشکوک بود.

در این نامه آمده است: “با توجه به وقایع 6 ژانویه ، ارتباط این گروه ها در مجموعه پایتخت و حملات به پایتخت باید بررسی شود”.

حمله 6 ژانویه به ساختمان کاپیتول در یک جلسه کنگره در مورد تصویب کالج انتخاباتی ، انتخاب جو بایدن به عنوان رئیس جمهور و کمالا هریس به عنوان معاون رئیس جمهور.

در اوایل روز مقابل پایتخت ، ترامپ خطاب به طرفداران خود خواستار میهن پرستان شد تا در برابر نتایج انتخابات سال 2020 موضع بگیرند.

در جریان شورش ها 5 نفر کشته شدند ، از جمله یک افسر پلیس.

اداره تحقیقات فدرال اخطارهایی را درباره برنامه های اعتراضات مسلحانه از 16 ژانویه تا 20 ژانویه در تمام 50 پایتخت ایالت و از 17 ژانویه تا 20 ژانویه ، روز افتتاح ، در پایتخت در واشنگتن صادر کرده است.

پیش بینی می شود حداقل 20 هزار نیروی گارد ملی در واشنگتن مستقر شوند

اتهامات کیفری قانونگذارانی که به شورشهای پایتخت کمک کردند: پلوسی

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *