نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

اتحادیه اروپا در حال آماده سازی برای تولید سریع واکسن ها علیه انواع Covid newkerala.com # 19215 است

[ad_1]


بروکسل ، 1 فوریه: مقامات ارشد اتحادیه اروپا (EU) با غول های دارویی در مورد توسعه سریع و تولید واکسن ها ، به ویژه علیه انواع جدید ویروس کرونا ، بحث و گفتگو کرده اند. کمیسیون اروپا روز یکشنبه در بیانیه ای گفت ، ظهور گزینه های مربوط “تهدید فوری برای کاهش کارایی واکسن هایی است که اخیراً تصویب شده است” و تهیه آمادگی برای ظهور این گزینه ها بسیار مهم است.

کنفرانس ویدیویی توسط رئیس کمیسیون اورسولا فون در لاین با مدیران اجرایی شرکت های دارویی BioNTech / Pfizer ، Moderna ، AstraZeneca ، Johnson iamp انجام شد. جانسون ، CureVac و Sanofi ، همه توافق نامه هایی برای تهیه واکسن با اتحادیه اروپا امضا کرده اند.

همچنین استلا کیریاکیدز ، کمیسر بهداشت اتحادیه اروپا ، تیری برتون ، کمیسر بازار داخلی ، مشاوران ویژه ویروس کرونا برای فون در لاین ، پیتر پیوت و مونسف اسلاوی ، و مدیر اجرایی آژانس داروهای اروپایی ، امریک کوک حضور داشتند.

در این بیانیه آمده است ، این بحث نیازهای توسعه ، تولید و تأیید نظارتی بسیار سریع واکسن ها را برای انواع Covid-19 در اتحادیه اروپا بررسی می کند.

این نشست در حالی برگزار شد که نگرانی های فزاینده ای در مورد محدودیت ظرفیت و کمبود تأمین در اتحادیه اروپا وجود دارد و به نظر می رسد اثر بخشی برخی واکسن ها نسبت به گزینه های جدید کمتر باشد.

در 29 ژانویه ، پیوت گفت که شرکت بیوتکنولوژی Novavax نتایج مثبت مطالعات بزرگ خود را در انگلستان با کارایی کلی 89٪ گزارش کرد ، اما در مقایسه با گزینه ای که برای اولین بار در انگلستان شناسایی شد ، 86٪ موثر بود و فقط 60٪ در برابر این گزینه در آفریقای جنوبی یافت می شود.

اتحادیه اروپا در حال آماده سازی برای تولید سریع واکسن ها علیه انواع Covid است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *