نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آنجلینا جولی در مورد زندگی سخت چند سال اخیر و بهبود خانواده اش صحبت می کند newkerala.com # 20399

[ad_1]

واشنگتن ، 2 فوریه: آنجلینا جولی ، ستاره هالیوود ، به تازگی جزئیات نادر درباره “واقعا سخت” خود را در چند سال گذشته و “بهبود” خانواده اش ارائه داده است. به گزارش E! ستاره Maleficent صریحاً به Vogue انگلیس اعتراف کرد که چند سال گذشته برای او و شش فرزندشان ، مادوکس 19 ساله ، پکس 17 ساله ، زاهارای 16 ساله ، 14 ساله “واقعاً سخت” بوده است -شیلو و پیر دوقلوهای 12 ساله ویوین و ناکس.

در برهه ای از مصاحبه ، از او س ،ال شد: “آیا احساس می کنید در مرحله شادی از زندگی خود هستید؟” که او پاسخ می دهد ، “من نمی دانم”.

وی گفت: “من برای بهبود خانواده خود تمرکز کردم.” و بازیگر خانم اسمیت ادامه داد.

جولی افزود: “این به آرامی برمی گردد ، یخ ها در حال ذوب شدن هستند و خون به بدن من برمی گردد.”

و در حالی که در حال حاضر 45 ساله از خوشبختی خود مطمئن نیست ، او با ابراز هیجان از 50 سالگی گفت: “من احساس می کنم که قصد دارم یک قدم 50 ساله ام را بردارم.”

“حتی اگر روز دیگر روی ترامپولین بودیم و بچه ها گفتند:” نه ، مامان ، این کار را نکن. شما صدمه خواهید دید. “

و فکر کردم ، خدایا ، این خنده دار نیست؟ این بازیگر گفت: روزی روزگاری بود که من یک ستاره اکشن بودم و اکنون بچه هایم به من می گویند از ترامپولین پیاده شوی زیرا من صدمه می بینم.

اما ، همانطور که آنجلینا می گوید ، “من هرگز در نشستن خیلی خوب نبودم.”

وی خاطرنشان کرد که این تمایل به عمل و ماجراجویی مادر شدن را کمی دشوار می کند ، و توضیح می دهد ، “من احساس می کنم برای داشتن یک مادر سنتی که در خانه می ماند مهارت کافی ندارم.”

جولی ادامه داد: “حتی اگر می خواستم بچه های زیادی داشته باشم و مادر باشم ، اما همیشه او را جین گودال تصور می کردم ، جایی در وسط جنگل سفر می کند. من او را به معنای واقعی و سنتی تصور نمی کردم”

با این حال ، برنده اسکار می گوید که “خوب کار می کند” ، تا حدودی به خاطر فرزندانش ، که او آنها را “کاملاً مقاوم” توصیف کرد.

وی اعتراف کرد: “آنها به من کمک می کنند ، اما من اصلاً خوب نیستم.”

پیش از این ، ستاره فیلم “دختر ، قطع شد” گفت که فرزندان او اولویت اصلی او هستند ، حتی نشان داد که با توجه به آنها از پیت جدا شده است.

وی گفت: “من برای رفاه حال خانواده ام از هم جدا شدم. این تصمیم درستی بود. من همچنان روی بهبودی آنها تمرکز می کنم.”

همانطور که توسط E گزارش شده است! اخبار ، اگرچه گزارش هایی در مورد مشاجره بین کودکان و برد گزارش شده است ، آنجلینا گفت که فرزندان آنها می دانند واقعاً چه اتفاقی افتاده است.

وی گفت: برخی از سكوت من سو have استفاده كرده اند و كودكان در رسانه ها درباره خود دروغ می بینند ، اما من به آنها یادآوری می كنم كه آنها حقیقت و ذهن خود را می دانند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *