نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آمازون برای اولین بار از 100 میلیارد دلار درآمد سه ماهه فراتر می رود newkerala.com # 20632

[ad_1]


سانفرانسیسکو ، 3 فوریه: پس از اپل ، آمازون به عنوان دومین شرکت فناوری ایالات متحده که بیشترین درآمد خود را از $ 125.56 میلیارد دلار ثبت کرده است ، تبدیل شد ، زیرا خرید آنلاین در سه ماه تعطیلات (اکتبر) دسامبر) در برابر سابقه همه رکوردها را شکست. نوزدهم همه گیر
این شرکت سود خالص خود را برای سه ماهه دو برابر کرد و به 7.2 میلیارد دلار رساند ، در حالی که برای مدت مشابه 3.9 میلیارد دلار در سال 2019 ، 3.3 میلیارد دلار بود.

فروش خالص آمازون برای سال 2020 با 38٪ افزایش به 386.1 میلیارد دلار رسیده است.

سهام آمازون در معاملات بلند مدت روز سه شنبه 1٪ افزایش یافت.

آمازون همچنین اعلام کرد که جف بزوس در سه ماهه سوم سال 2021 به سمت مدیرعامل خواهد رفت و اندی ایاسی ، مدیر عامل AWS در آن زمان مدیر عامل خواهد شد.

“آمازون به دلیل اختراع همان چیزی است که وجود دارد. ما کارهای دیوانه وار را با هم انجام می دهیم و سپس آنها را عادی می کنیم. ما در بررسی مشتری پیشگام بودیم ، 1 کلیک ، توصیفات شخصی ، تحویل سریع دیوانه کننده Prime ، خرید فقط Walk Out ، Climate Pledge ، Kindle ، الکسا ، بازار ، رایانش ابری ، انتخاب شغل و موارد دیگر “، گفت بزوس ، آمازون در سال 1994 تاسیس کرد.

وی افزود: “وقتی به نتایج مالی ما نگاه می كنید ، آنچه در واقع می بینید نتایج تجمعی بلند مدت این اختراع است. من در حال حاضر آمازون را در ابتکاری ترین حالت تاكنون می بینم ، كه این امر آن را به زمان مناسب برای این انتقال تبدیل می كند.”

برایان اولساوسکی ، مدیر مالی آمازون در صحبت با سرمایه گذاران گفت که این شرکت یک طرح جانشینی “بسیار موثر” دارد.

بخش رایانش ابری آمازون ، AWS ، با رشد 28 درصدی نسبت به 9.95 میلیارد دلار در سال قبل ، با رشد 28 درصدی به 12.7 میلیارد دلار رسید.

پیش از این ، اپل با بهره گیری از عملکرد فوق العاده آیفون ، پوشیدنی ها و خدمات در سه ماهه تعطیلات دسامبر ، درآمد کل تاریخ 111.4 میلیارد دلار در تاریخ خود گزارش داده بود که 21 درصد بیشتر از سال قبل و سود سه ماهه 35 سال است ٪

آمازون برای اولین بار از درآمد سه ماهه 100 میلیارد دلار فراتر رفته است

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *