نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آلمان اعلامیه ای را از واشنگتن امضا می کند ، با قول حمایت از “جهان باز”

[ad_1]

این آخرین بازدید مرکل از واشنگتن قبل از ترک مقام در اواخر سال جاری است. گفتگو بین دو رهبر بیش از یک ساعت طول کشید و آقای بایدن خانم مرکل را به عنوان یک دوست بزرگ ، شخصاً در ایالات متحده ، فراخواند.

angelamerkel-joebiden.jpg
اساس روابط ایالات متحده و آلمان پیروی متقابل از اصول ، ارزشها و نهادهای دموکراتیک است. عکس: AP

در این بیانیه آمده است: “اساس روابط ما پایبندی متقابل به اصول ، ارزشها و نهادهای دموکراتیک است.”

طبق محتوای اعلامیه واشنگتن ، دو کشور متعهد به دفاع از “جهان آزاد” ، جنگ برای “یکپارچگی ، یک اروپای آزاد و صلح آمیز” ، حمایت از سازمان پیمان آتلانتیک شمالی (ناتو) و توسعه اتحاد و همکاری های موجود هستند. .

در این بیانیه همچنین در حمایت از “قوانین ، هنجارها و معیارها” در مورد فن آوری های جدید صحبت شده است ، كه به گفته برلین و واشنگتن باید “آزادی ، نه اجبار” را حمایت كنند.

آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان در جریان یک کنفرانس مطبوعاتی مشترک با جو بایدن ، رئیس جمهور آمریکا ، گفت که آلمان باید در رابطه با چین با ایالات متحده همکاری نزدیک داشته باشد.

علاوه بر این ، آنگلا مرکل ، صدراعظم آلمان تأکید کرد که آلمان باید در مورد مسائل بین المللی با هماهنگی نزدیک با ایالات متحده کار کند و گفت که مسائل امنیتی در عصر دیجیتال معانی بسیار متفاوتی دارند.

بنابراین ، علاوه بر مطالب دیگر ، دو طرف می خواهند در مورد همکاری در تعیین استانداردها در اینترنت بحث کنند. علاوه بر این ، دو کشور همچنین از راه اندازی مشارکت آب و هوا و انرژی برای کاهش بیشتر انتشار گازهای گلخانه ای خبر دادند.

همچنین در کنفرانس مطبوعاتی مشترک ، رئیس جمهور بایدن با ابراز همدردی عمیق با نخست وزیر مرکل و مردم آلمان برای خسارت بزرگ ناشی از سیل در 24 ساعت گذشته در آلمان و برخی از کشورهای اروپایی.

بارش شدید باران بیشتر مناطق غربی اروپا را در برگرفته و خسارات زیادی به مناطقی از آلمان ، بلژیک و هلند وارد کرده است. در حال حاضر ، تعداد کل مرگ و میرها در آلمان در این باران شدید و سیل به 59 نفر رسیده است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *