نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آقای جو بایدن اولین زن معاون وزیر دفاع ایالات متحده را معرفی کرده است

[ad_1]

به این ترتیب ، خانم کاتلین هیکس در صورت تأیید سنا ، اولین زنی خواهد شد که دومین مقام مهم پنتاگون را در اختیار دارد.

خانم هیکس تیم انتقال آقای بایدن را از پنتاگون ، که در حال حاضر برنامه امنیتی بین المللی را در مرکز مطالعات استراتژیک و بین المللی هدایت می کند ، هدایت کرد. خانم هیکس همچنین در وزارت دفاع زیر نظر باراک اوباما رئیس جمهور سابق کار می کرد.

kathleen-hicks.jpg
خانم کاتلین هیکس به عنوان اولین زن معاون وزیر دفاع آمریکا معرفی شد

آقای بایدن در بیانیه ای در تاریخ 30 دسامبر از خانم کاتلین هیکس خبر داد: “این رهبران غیرنظامی صادق و موفق به دفاع از شبکه با هدایت و عزم راسخ وزارت دفاع کمک خواهند کرد. زندگی و منافع مردم آمریکا. “

گروه انتقال همچنین اعلام کرد که کالین کال ، دستیار دیرینه بایدن ، به عنوان معاون وزیر دفاع در امور سیاسی معرفی خواهد شد ، موقعیتی که به عنوان قدرت سوم در پنتاگون شناخته می شود.

در صورت تأیید ، خانم هایکس و آقای کهل رهبران بعدی خواهند شد که توسط آقای بایدن به وزارت دفاع ایالات متحده معرفی می شوند.

در اوایل این ماه ، جو بایدن رئیس جمهور منتخب ژنرال بازنشسته لوید آستین را که فرماندهی نیروهای آمریکایی را در خاورمیانه تحت رئیس جمهور سابق اوباما بر عهده دارد ، به عنوان وزیر دفاع انتخاب کرد.

آقای آستین در صورت تصویب مجلس سنا به اولین وزیر دفاع سیاه پوست در ایالات متحده تبدیل خواهد شد. می توان گفت که او یک انتخاب شگفت آور بود ، زیرا قبل از آن بسیاری از مردم تصور می کردند که میشل فلورنوی شانس بیشتری برای تبدیل شدن به اولین زن وزیر دفاع ایالات متحده دارد.

انتخاب آقای بایدن به عنوان ژنرال بازنشسته به عنوان وزیر دفاع نگرانی هایی را در مورد اشتغال بر استانداردهای کنترل غیرنظامی ارتش ایالات متحده ایجاد کرده است. آقای آستین برای تصویب قانونی که وزیر دفاع را ملزم می کند حداقل به مدت هفت سال در این زمینه کار نکند ، باید از کنگره آمریکا آزاد شود.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *