نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آزمایش نوشتن می تواند به پیش بینی بیماری آلزایمر کمک کند: مطالعه 20570 newkerala.com

[ad_1]


نیویورک ، 2 فوریه: بر اساس مطالعه جدید محققان IBM ، تجزیه و تحلیل الگوهای نوشتاری ممکن است به تشخیص علائم اولیه بیماری آلزایمر سالها قبل از بروز علائم کمک کند.
در مطالعه ای که در The Lancet EclinicalMedicine منتشر شد ، محققان دریافتند افراد مسن که در هنگام استفاده از کلمات مرتباً تکرار می کنند ، اشتباهات املایی مرتکب می شوند و کلماتی مانند “the” ، “is” و “are” را حذف می کنند ، حتی زمانی که از نظر شناختی طبیعی بودند ، بیشتر هستند بعداً ممکن است به بیماری آلزایمر مبتلا شود.

نیویورک تایمز روز دوشنبه گزارش داد ، در این تحقیق گروهی متشکل از 80 مرد و زن بالای 80 سال شرکت داشتند.

آنها شرکت کنندگان در قلب فرامینگهام بودند ، یک مطالعه چند نسلی در سال 1948 انجام شد ، که هزاران مطالعه بهداشتی را برانگیخت.

به عنوان بخشی از آن ، آنها در آزمون نوشتن شرکت کردند. در آن زمان ، هیچ یک از 80 شرکت کننده به بیماری آلزایمر مبتلا نشدند.

محققان IBM از برنامه هوش مصنوعی (AI) استفاده کردند که تفاوت های ظریف در زبان را برای بررسی استفاده شرکت کنندگان از کلمات تجزیه و تحلیل می کند.

برنامه هوش مصنوعی مشخص می کند که گروهی از شرکت کنندگان کلمات خاصی را بیشتر تکرار می کنند.

آنها همچنین از یک ساختار دستوری ساده در زبان خود استفاده کرده و معمولاً کلماتی مانند “the” ، “is” و “are” را حذف می کنند.

اعضای این گروه بعداً به بیماری آلزایمر مبتلا شدند.

بر اساس این مطالعه ، در پیش بینی اینکه چه کسی به بیماری آلزایمر مبتلا خواهد شد ، برنامه AI با دقت 75٪ ایجاد شده است.

به نقل از آجی رویور ، معاون بهداشت و علوم بهداشتی در مرکز تحقیقات IBM توماس جی واتسون در ارتفاعات یورك تاون ، نیویورك ، اظهار داشت: “ما هیچ ایده ای نداشتیم كه استفاده از كلمات چیزی را نشان دهد.” همانطور که می گویند

آزمایش نوشتن می تواند به پیش بینی بیماری آلزایمر کمک کند: یک مطالعه

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *