نوشته شده در دیدگاه‌تان را بنویسید

آرزوها برای دیوار newkerala.com # 6187 ریخته می شود

[ad_1]


دهلی نو ، 11 ژانویه: راهول دراوید روز دوشنبه 48 ساله شد و رسانه های اجتماعی مملو از آرزوهای تولد برای کاپیتان پیشین هند ، چه از طرف هواداران و چه از کریکت های سابق بود.
Dravid ، که به عنوان یک متخصص آزمون شناخته می شود ، هم در ODI و هم در تست کار حرفه ای خارق العاده ای داشت ، زیرا کار خود را با بیش از 10 هزار قطعه در هر دو قالب به پایان رساند. او 164 تست ، 344 ODI و 1 T20I بازی کرد که در آنها به ترتیب 13288 ، 10889 و 31 آهنگ کسب کرد.

Dravid ، یکی از بهترین بتمن ها که از این بازی تشکر می کند ، رکورد صاف کردن حداکثر تعداد توپ های بتسمن در Test Cricket را دارد. او در مجموع 31258 زایمان روبرو شده است ، به طور متوسط ​​190.6 توپ در هر مسابقه آزمون در طول حرفه خود.

VVS لاکسمن ، که چندین همکاری فراموش نشدنی با The Wall داشت ، در توییتر افتتاح شد تا “آرزوهای گرم خود را برای یک دوست خاص” ارسال کند.

لاکسمن گفت: “من برای یک دوست خاص تولد ویژه ای را آرزو می کنم ، که خاطرات شگفت انگیز زیادی را با او در میان گذاشتم و همچنان به ما الهام می بخشد. من برای شما تولد بسیار ویژه ای آرزو می کنم و یک سال شگفت انگیز پیش رو دارید ،”

عرفان پاتان در توئیتر خود نوشت: “با آرزوی داشتن یک مرد بزرگ و یک تولد عالی رحول دراوید”.

“Kehte hain Deewaaron ke bhi kaan hote hain. Yeh deewar ke kaan toh hain hi jo sabko achhe se sunte hain، balki bahut saaf hriday aur mann bhi hai. وقتی دیوار داشتیم همه چیز داشتیم. تولدت مبارک Rahul Dravid ، آرزو می کنی که برآورده کنی در همه کارهایی که انجام می دهید ، “ویندر سواگ در سبک شوخ طبعانه خود آرزو کرد.

شورای بین المللی کریکت (ICC) آمار جالبی را درباره Dravid منتشر کرد و در توییتر منتشر کرد: “بیش از 10،000 آهنگ در آزمون ها و ODI ، 194 پنجاه یا بیشتر امتیاز ، بیشترین تست های آزمایشی از غیر کریکت ، بیشتر توپ ها با کریکت آزمون ، فقط بازیکن برای شرکت در بیش از 300 مشارکت ODI. رحول دراوید شگفت آور تولدت مبارک. “

BCCI در توییتر خود نوشت: “آرزو می کنم که راهول دراوید – کاپیتان سابق هند ، یکی از بهترین بتمن هایی که بازی را تزئین کرده است – تولد بسیار مبارکی داشته باشد.”

Dravid در سال 2004 به عنوان بهترین کریکت ICC انتخاب شد.

کاپیتان سابق هند ، که در حال حاضر ریاست آکادمی ملی کریکت (NCA) در بنگالورو را دارد ، در سال 1998 جایزه Arjuna را دریافت کرد ، در حالی که او به ترتیب پادما شری و پادما بوشن را در سال 2004 و 2013 دریافت کرد.

Rahul Dravid 48 ساله شد: آرزوها برای “دیوار” ریخته می شود

آیا این مقاله را پسندیدید؟ اولین کسی باشید که آن را به اشتراک می گذارد!

توییت

عنوان

عنوان

کلاس

ارسال

ارسال

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *