کانون تبلیغاتی دید برتر

طراحی سایت

Web Design
چرا باید یک سایت داشته باشیم؟

شما با طراحی سایت اینترنتی می توانید به راحتی محصولات خود را به بازدید کنندگان خود معرفی کنید، اطلاعات مورد نیاز آنها را در اختیارشان قرار دهید نظرات و پیشنهادات آنها را جمع آوری کنید، آنها را از آخرین تغییرات محصول خود مطلع کنید. عدم حضور شما در صورت حضور سایر رقبا در این فضا یعنی از دست دادن مشتریان و بازاری که سود آوری بیشمار برایتان خواهد داشت
شما با صرف یکبار هزینه ، که در مقابل سایر هزینه های تبلیغ رقم بسیار پایینی است صاحب وب سایتی می شوید که برای بقا در بازار امروز امری واجب است. از مزیت های داشتن وب سایت می توان نکات زیر را اشاره کرد


برخی امکانات سایت های طراحی شده توسط دپارتمان انفورماتیک دید برتر

ایده پردازی

ایده پردازی در یک سایت می تواند یک سایت را بین بازدیدکنندگان بالا ببرد.

پشتیبانی

راه اندازی یک سایت نمی تواند پایان کار باشد، صاحبان سایت برای ادامه مسیر نیاز مبرم به پشتیبانی تیم فنی دارند.

طراحی کاربرپسند

ما بر مبنای سلیقه مشتریان و درنظر گرفتن سلیقه بازدیدکنندگان و مخاطبان سعی می کنیم بهترین طراحی را ارائه دهیم.

راه اندازی سریع

سایت های طراحی شده توسط دید برتر کمترین زمان را برای طراحی خواهند برد.

واکنش گرا بودن سایت

یکی از مهمترین مباحث سئو و بازدهی بیشتر سایت های امروزی، مبحث واکنش گرا بودن یا Full Responsive بودن یک سایت است. این قابلیت به بازدید کننده امکان بازکردن سایت در تلفن همراه ، تبلت ، یا هر دستگاهی با هر اندازه صفحه نمایش را به درستی و به صورت شکیل خواهد داد.
در این دوره از زمان اگر یک سایت این قابلیت را نداشته باشد از نظر کاربران سایتی قدیمی محسوب می شود.
موتورهای جستجو نیز از این قابلیت استقبال کرده و رتبه سایت شما را در جستجو های خود افزایش می دهند.

Linux & PHP

وب سایت های طراحی شده توسط دید برتر اکثرا به زبان PHP بر پایه Linux نوشته می شوند و مشتریان ما با خیال راحت از بابت سرعت بارگزاری و انعطاف پذیری سایت هایشان می توانند از سایت خود بهره کامل را ببرند.

CSS 3

کدنویسی CSS ارتباط مستقیم با رابط کاربری دارد. این کدها علاوه بر اینکه باید بر کاربرپسند کردن سایت بیافزایند می بایست به صورت کاملا تمیز و کوتاه نوشته شوند تا علاوه بر بارگزاری سریع سایت باعث بالارفتن محبوبیت سایت نزد موتورهای جستجو نیز شوند.

HTML 5

یکی از اصلی ترین عناصر سازنده یک وب سایت کدهای HTML هستند. این نوع کدها به مرور زمان پیشرفت کرده و گسترده تر شده اند. امروزه سایت ها بر اساس استاندارد کدینگ HTML 5 باید نوشته شوند تا بتوانند نهایت رضایت را برای بازدیدکننده به ارمغان آورند.

PHP
CSS
Adobe Photoshop
Autodesk 3Ds Max

buy active instagram followers buy facebook subscribers orlando seo