کانون تبلیغاتی دید برتر

چاپ و صحافی

Printing and Binding
دپارتمان چاپ و صحافی دید برتر


این دپارتمان با در اختیار داشتن ماشین‌های پیشرفته افست ، JTO ، تک ورقی ، ۵/۱ ورقی، ۲ ورقی و ۵/۴ ورقی یك رنگ، دو رنگ، دو رو (ZP)، چهاررنگ و پنج رنگ و ماشین‌های لترپرس و ملخی، انجام كارهای چاپی متنوع را برعهده دارد.همراهی کارکنان کارآزموده، باتجربه و ماهر در زمینه چاپ موجب شده است تا كارهای چاپی از کیفیت بسیار مطلوب برخوردار باشند. همین امتیاز امكان انجام كارهای خلاقانه را در زمینه‌های گوناگون چاپ فراهم آورده است و بی راه نخواهد بود که ادعا شود مشكلی نیست كه کارکنان مجرب شرکت توانایی حل آن را نداشته باشند.

توانایی‌های فنی و انسانی شرکت در این بخش امكان انجام هر نوع سفارش از شمارگان خرد تا کلان را در كوتاه‌ترین زمان ممكن برای سفارش‌دهنده فراهم می‌آورد.

دپارتمان صحافی دید برتر :این دپارتمان انجام كلیه مراحل صحافی را بر عهده دارد که صحافی دستی و ماشینی برای كتاب‌های لوكس، گالینگوری، جلد سخت سلفونی، جلد شومیزی (ته‌چسب)، مجلات مفتولی و بروشورها و صحافی فنری به همراه پانچ، و همچنین پیشرفته‌ترین ماشین‌آلات ورق تاكنی، خط تولید كامل کتاب سازی (جلد نرم) و جلد سخت (كلبوس)، ماشین‌های برش یك‌طرفه و سه‌طرفه، دستگاه‌های سلفون كشی، وكیوم و شرینگ و ماشین پیشرفته صحافی مجلات را در بر می‌گیرد.

buy active instagram followers buy facebook subscribers orlando seo