کانون تبلیغاتی دید برتر

منشور اخلاقی

دیــــد برتــــر
منشور اخلاقی کانون تبلیغاتی دید برتر

ما کارکنان دید برتر با توکل به خداوند مهربان، بر این باوریم؛ که خدمتگزار مردم در عرصه صنعت تبلیغات، بازاریابی و توسعه کسب و کار شهروندان ارجمند باشیم. ما به عنوان خانواده بزرگ دید برتر و در راستای اصول اعتقادی مان در زمینه تکریم انسان ها، پایبندی به مسائل مذهبی، ارج نهادن و ارزش آفرینی برای مشتریان و سازگارتر کردن رفتارهای شغلی مان با انتظارات آن ها، با استفاده از فناوری های پیشرفته چاپ ،عکاسی و طراحی و با انتشار سری کتابهای (مبلمان، تبلیغاتی مناطق ، صنعت چوب و فلز و نساجی ) ، ارایه خدمات اینترنتی و رسانه های مجازی و خدمات طراحی و چاپ همواره در پی کسب رضایت مشتریان و هدفمند کردن تبلیغات به سوی مصرف کنندگان باشیم، اصول رفتاری و ارزش های اخلاقی زیر را باور داریم و برای تحقق و نهادینه شدن آن از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد.

– باور به فرهنگ دینی و ملی و پیروی از آن در گفتار و رفتار خود و در ارتباط با همکاران، مشتریان و مخاطبان، با تأکید بر رعایت تقوا، عدالت، عزت و اعتدال.
– پایبندی به ارزش های اخلاقی و اسلامی در ارتباطات و تعاملات فردی و سازمانی با توجه به سه اصل صمیمیت، صداقت و صراحت.
– رعایت احترام، ادب، متانت و کرامت انسانی نسبت به همکاران، مشتریان و مخاطبان و پایبندی به فرهنگ نقدپذیری، پاسخگویی، مسئولیت پذیری و اعتماد متقابل و بستر سازی برای رشد حرفه ای و قانون مداری.
– پایبندی به فرهنگ کار و تلاش در عرصه سازندگی و خدمت رسانی به مردم و جلب رضایت مشتریان و مخاطبان.
– حفظ حقوق مشتریان، شرکت ها، موسسات، صاحبان مشاغل و خانواده های سراسر ایران که به عنوان ارزشمندترین و مهم ترین ذینفعان کانون محسوب می شوند.
– ارج نهادن به خوشنامی و اعتبار شرکت در توانایی بالا در ارائه خدمات و دانش تخصصی و سال ها تجربه مدیران و مشاوران، شبکه توزیع گسترده و کارآمد، وجود مشتریان وفادار و بازدید کلیه مراحل کار اعم از طراحی، چاپ و توزیع که در تحقق رویاهای مشتریان کمک خواهد کرد.
– مشارکت در تصمیم سازی و تصمیم گیری و تشریک مساعی در راستای تحقق اهداف شرکت و اجرای برنامه‌های آن.
– رعایت و اجرای کامل قوانین، مقررات و ضوابط اداری و پرهیز از هرگونه سوء استفاده از موقعیت شغلی و تبعیض در تعاملات و ارتباطات کاری و حفظ اطلاعات و اسرار درون سازمانی.
– التزام به اجرای صحیح و به موقع تعهدات و احساس مسئولیت و تعلق نسبت به حرفه و سازمان و ایجاد توازن بین منافع فردی و سازمانی با اولویت دهی به منافع سازمانی.
– ارتقاء و توسعه تجربه و دانش سازمانی به عنوان سرمایه شرکت و به اشتراک گذاشتن آن با همکاران و کلیه ذینفعان در چارچوب ضوابط شرکت.
– ارزش نهادن به زمان و وقت شناسی در انجام فعالیت ها و تعهدات و پاس داشتن حقوق و وقت همکاران و مشتریان.
– رعایت نظم، انضباط و پیراستگی محیط کار و آراستگی پوشش ظاهری مطابق با فرهنگ اسلامی و ملی.
– استفاده بهینه از منابع و امکانات شرکت و جلوگیری از اسراف و تبذیر با رعایت صرفه جویی خردمندانه و حذف تشریفات اضافی.
– رازداري و امانت داري در كنار پايبندي كامل به انجام وظايف شغلي و حرفه اي به عنوان يك اصل مهم در مسير تعالي سازماني.
– استقبال از انتقادات و پیشنهادات مشتریان و مخاطبان در کلیه مصادیق امور مرتبط با تبلیغات و بازاریابی و بهره گیری از آن به عنوان زمینه ساز رشد و ارتقاء خدمات دید برتر.
– دوری از غيبت ، بدگويي و تكرار شنيده هاي ناصواب كه منجر به هتك آبروي همکاران، مشتریان و یا مخاطبان خواهد شد و نیز دوری از مظاهر فساد اداري؛ توصيه ، سفارش و اخذ هرگونه هديه غير متعارف در راستای ارایه خدمت صادقانه و پاسخ گويي شفاف، دقيق و به موقع به مشتریان و مخاطبان.
– احترام به رعایت حقوق صنفی خویش و همکاران در عرصه صنعت چاپ و تبلیغات، پایبندی به قوانین و مقررات موضوعی تابع و امور صنفی و نیز تعهد به قوانین و پاسخگویی به متولیان نظارتی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، اداره اماکن فرماندهی انتظامی تهران بزرگ، شهرداری و نیز سایر سازمان های متولی.

buy active instagram followers buy facebook subscribers orlando seo